• Korešpondenčný seminár z chémie

• V korešpondenčnom seminári z chémie sa umiestnenie Sárka Jurčišinová na 3. mieste.

Srdečne Blahoželáme a prajeme veľa úspechov do ďalšieho štúdia!

Mgr. Klaudia Olejárová

• Ocenenia žiakov Košickej arcidiecézy

• Dňa 20.6.2022 sa žiačky 9. ročníka Sára Jurčišinová a Laura Jurčišinová - Kukľová zúčastnili slávnostného ocenenia žiakov Košickej arcidiecézy. Naše žiačky boli ocenené otcom biskupom Marekom Forgáčom za ich usilovnosť, vzorné správanie a reprezentáciu školy počas deviatich rokov štúdia. Týmto im srdečne gratulujeme a ďakujeme za ich prínos pre našu Cirkevnú školu sv. Faustíny.

Mgr. Marián Jurčišin - Kukľa

• A slovo bolo u Boha

• Dňa 11.6.2022 sa v Bratislave uskutočnilo celoslovenské kolo recitačnej súťaže A slovo bolo u Boha, na ktoré postúpila naša žiačka 2. ročníka, Elenka Juhasová. Aj keď sa tentoraz neumiestnila na prvých priečkach, výborne reprezentovala našu školu, za čo jej, aj jej rodičom, ktorí ju tam sprevádzali, veľmi pekne ďakujeme.

Mgr. Silvia Demská

• MAKSÍK

• ​​​​​Aj v tomto školskom roku sa žiaci našej školy zapojili do celoročnej matematickej súťaže Maksík . Súťaž je počas školského roka rozdelená do piatich kôl. V každom kole riešia žiaci päť úloh. Na ich vyriešenie majú dva až tri týždne času.

Titul ,,Múdry Maksáčik“ získali:

• žiaci 2.ročníka – Stanislav Boruv, Tomáš Čičla, Lucas Lukáč
              • žiaci 3. ročníka – Michaela Geciová, Karina Jurčišinová – Kovaliková

Aj žiačka 5.ročníka Patrícia Kotuľaková trávila svoje voľné chvíle pri matematickej súťaži MAKS a získala za svoj výkon diplom a malý darček
              Žiakom prajeme veľa úspechov v ďalšej práci a rodičom ďakujeme za spoluprácu, že dávajú svojim deťom príležitosť sa všestranne rozvíjať

Mgr. Valeria Kobulnická

• ÚSPECH ŽIAČKY 2. ROČNÍKA

• Dňa 11. júna 2022 sa Ráchel Buchalová zúčastnila celoslovenského kola súťaže v modernom tanci ,,Tanečný Kubín“ v Dolnom Kubíne.
              Pod vedením p. učiteľky ZUŠ Mgr. Kataríny Boruvovej nacvičili moderný tanec ,,Planéta HIP- HOP“.
              Ráchel získala krásne 2. MIESTO!
              Veľmi sa tešíme, srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov

• MATEMATICKÝ KLOKAN

• Naši najmladší žiaci 1. a 2. ročníka sa zapojili do medzinárodnej
              matematickej súťaže ,,Matematický klokan“. Ich snaha, húževnatosť
              bola odmenená diplomami a milým darčekom.
              Úspešní riešitelia :
              1.ročník – Marek Šimco a Noel Fabian
              2.ročník- Adam Kukulský, Elena Juhásová,
              Stanislav Boruv a Simeon Surgent.

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov !

Mgr. Valeria Kobulnická