| Názov školy | Cirkevná základná škola s materskou školou sv. FAUSTÍNY |
| Adresa školy | Pánska 2420, 08501 BARDEJOV - DLHÁ LÚKA |
| Telefón | 054/472 63 11 |
| czsfaustina@gmail.com | |
| WWW stránka | czssfdl.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Mária EXNEROVÁ | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 202
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 29 | 24 | 36 | 30 | 14 | 19 | 19 | 14 | 16 | 201 |
| z toho ŠVVP | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 23 | ||
| z toho v ŠKD | 14 | 10 | 15 | 8 | 47 |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | ANJH | ASU | BIO | CEJ | DEJ | FYZ | GEG | GEO | HUV | CHE | CHEM | IFV | INV | INF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | |||||||||||||||
| 2.A | |||||||||||||||
| 3.A | 1,43 | ||||||||||||||
| 4.A | 1,76 | ||||||||||||||
| 5.A | 2,25 | 2,14 | 1,5 | 2,21 | 1,43 | ||||||||||
| 6.A | 2,27 | 2,32 | 1,89 | 2,32 | 2,16 | 1,84 | |||||||||
| 7.A | 2,12 | 1,95 | 1,4 | 1,7 | 1,7 | 1,95 | 1,85 | ||||||||
| 8.A | 2 | 1,79 | 1,5 | 2,29 | 1,79 | 2,36 | 1,64 | ||||||||
| 9.A | 2,63 | 1,94 | 1,69 | 2,38 | 2 | 2,13 | 2,13 | ||||||||
| MŠ1 VČIELKY | |||||||||||||||
| MŠ2 MOTÝLIKY |
| Trieda | KNB | KNB* | MAT | Nv | N | NEJ | OBN | OBV | OBV | PVC | PV | PVMŠ1 | PVMŠ2 | PRI | PRI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | |||||||||||||||
| 2.A | 1,29 | ||||||||||||||
| 3.A | 1,33 | ||||||||||||||
| 4.A | 1,88 | ||||||||||||||
| 5.A | 2,21 | ||||||||||||||
| 6.A | 2,47 | 1,89 | |||||||||||||
| 7.A | 2,15 | 2 | 1,35 | ||||||||||||
| 8.A | 2,21 | 1,45 | 1,5 | ||||||||||||
| 9.A | 2,63 | 2,44 | 1,69 | ||||||||||||
| MŠ1 VČIELKY | |||||||||||||||
| MŠ2 MOTÝLIKY |
| Trieda | P | PDA | PR | PRV | PVO | RM | RSF | SJL | SPR | sv.omša | SEE | SVP | THd | THD | TŠV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | ||||||||||||||
| 2.A | 1,18 | 1,65 | 1 | ||||||||||||
| 3.A | 1,43 | 1,38 | 1 | ||||||||||||
| 4.A | 1,71 | 1,88 | 1 | ||||||||||||
| 5.A | 2,5 | 1 | |||||||||||||
| 6.A | 2,58 | 1 | |||||||||||||
| 7.A | 2,1 | 1 | |||||||||||||
| 8.A | 2,07 | 1 | |||||||||||||
| 9.A | 2,38 | 1 | |||||||||||||
| MŠ1 VČIELKY | |||||||||||||||
| MŠ2 MOTÝLIKY |
| Trieda | TV | TKC | THF | VLA | Vl | VA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | |||||||||
| 2.A | |||||||||
| 3.A | 1,19 | ||||||||
| 4.A | 1,71 | ||||||||
| 5.A | |||||||||
| 6.A | |||||||||
| 7.A | |||||||||
| 8.A | |||||||||
| 9.A | |||||||||
| MŠ1 VČIELKY | |||||||||
| MŠ2 MOTÝLIKY |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 2.A | 18 | 18 | 0 | 1 |
| 3.A | 22 | 21 | 0 | 1 |
| 4.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 5.A | 15 | 14 | 0 | 0 |
| 6.A | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 7.A | 20 | 20 | 0 | 0 |
| 8.A | 15 | 14 | 0 | 0 |
| 9.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| MŠ1 VČIELKY | 23 | 0 | 0 | 24 |
| MŠ2 MOTÝLIKY | 25 | 0 | 0 | 25 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 16 | 1078 | 67,38 | 1024 | 64,00 | 54 | 3,38 |
| 2.A | 18 | 1361 | 71,63 | 1333 | 70,16 | 28 | 1,47 |
| 3.A | 22 | 1458 | 66,27 | 1388 | 63,09 | 70 | 3,18 |
| 4.A | 17 | 1336 | 78,59 | 1330 | 78,24 | 6 | 0,35 |
| 5.A | 15 | 644 | 46,00 | 617 | 44,07 | 27 | 1,93 |
| 6.A | 20 | 1650 | 82,50 | 1583 | 79,15 | 67 | 3,35 |
| 7.A | 20 | 1455 | 72,75 | 1437 | 71,85 | 18 | 0,90 |
| 8.A | 15 | 1016 | 72,57 | 992 | 70,86 | 24 | 1,71 |
| 9.A | 17 | 1237 | 72,76 | 1219 | 71,71 | 18 | 1,06 |
| MŠ1 VČIELKY | 23 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| MŠ2 MOTÝLIKY | 25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2019/2020 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2019/2020, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Cykloturistický krúžok | 0 | Mgr. Marián Jurčišin Kukľa | |
| Cykloturistický krúžok | 14 | Mgr. Marián Jurčišin Kukľa | |
| Čitateľsko-spisovateľský krúžok | 0 | PaedDr. Juliána Delejová | |
| Doučovanie zo SJL | 0 | PaedDr. Juliána Delejová | |
| Krúžok IKT pre začiatočníkov | 0 | Ing. Stanislav Rondzik | |
| Krúžok IKT pre začiatočníkov | 11 | Ing. Stanislav Rondzik | |
| Krúžok varenia | 0 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Krúžok varenia | 13 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Let´s speak English | 20 | Mgr. Andrea Tarnovská | |
| Let´s speak English I. | 0 | Mgr. Lívia Kováčová DiS. art. | |
| Let´s speak English II. | 0 | Mgr. Andrea Tarnovská | |
| Matematika pre deviatakov | 0 | Mgr. Michal Gura | |
| Matematika pre deviatakov | 16 | Mgr. Michal Gura | |
| Mladý knihovník | 9 | PaedDr. Juliána Delejová | |
| Pilates pre dievčatá | 12 | Mgr. Klaudia Olejárová | |
| Pohybové hry 1 | 0 | Mgr. Rastislav Zámborský | |
| Pohybové hry 1. | 8 | Mgr. Rastislav Zámborský | |
| Pohybové hry 2 | 0 | Mgr. Rastislav Zámborský | |
| Pohybové hry 2. | 10 | Mgr. Rastislav Zámborský | |
| Prírodovedný krúžok | 0 | Mgr. Michal Gura | |
| Prvá pomoc v praxi | 0 | Mgr. Klaudia Olejárová | |
| Prvácke popoludnie | 15 | Mgr. Silvia Demská | |
| Robotický krúžok | 0 | Ing. Stanislav Rondzik | |
| Robotický krúžok | 14 | Ing. Stanislav Rondzik | |
| Slovenčina pre deviatakov | 16 | PaedDr. Juliána Delejová | |
| Šikovné ruky | 0 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Šikovné ruky | 19 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| ŠKD 1. oddelenie | 0 | Mária Šimcová | |
| ŠKD 1.A | 11 | Mgr. Natália Hirčáková | |
| ŠKD 2. oddelenie | 0 | Mgr. Natália Hirčáková | |
| ŠKD 2.A | 4 | Mgr. Ján Juhás | |
| ŠKD 3.A | 4 | Mária Šimcová | |
| ŠKD 4.A | 6 | Mgr. Klaudia Olejárová | |
| ŠKD_A | 23 | Mária Šimcová | |
| ŠKD_B | 24 | Mgr. Natália Hirčáková | |
| Škola hrou | 0 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Štvrtácke popoludnie | 0 | Mgr. Silvia Demská | |
| Štvrtácke popoludnie | 13 | Mgr. Valeria Kobulnická | |
| Tretiacke popoludnie | 0 | Mgr. Valeria Kobulnická | |
| Tretiacke popoludnie | 12 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Včelársky krúžok | 5 | Mgr. Michal Gura | |
| Zábavné popoludnie | 0 | Mgr. Valeria Kobulnická | |
| Zábavné popoludnie | 10 | Mgr. Valeria Kobulnická |
Od 13. marca 2020 do 30. júna 2020 prebiehalo v škole vyučovanie mimoriadnym spôsobom v súlade s nariadeniami hlavného hygienika a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu. O spôsobe vyučovania, metódach, formách a hodnotení informuje škola na príslušných miestach v Správe o výchovno-vzdelávacej činnosti.
Vypracoval: PaedDr. Mária EXNEROVÁ
V Bardejove - Dlhej Lúke, 30. júna 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage