| Názov školy | Cirkevná základná škola s materskou školou sv.FAUSTÍNY |
| Adresa školy | Pánska 2420, 08501 BARDEJOV - DLHÁ LÚKA |
| Telefón | 054/472 63 11 |
| czssf@centrum.sk | |
| WWW stránka | czssfdl.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Mária EXNEROVÁ | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 201
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 22 | 17 | 14 | 21 | 22 | 16 | 17 | 17 | 14 | 160 |
| z toho ŠVVP | 4 | 1 | 5 | 4 | 1 | 4 | 4 | 23 | ||
| z toho v ŠKD | 16 | 13 | 8 | 8 | 45 |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | ANJH | BIO | CEJ | DEJ | FYZ | GEG | GEO | HUV | CHE | CHEM | IFV | INV | INF | KNB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,41 | 1 | 1,09 | ||||||||||||
| 2.A | 1,81 | 1,25 | 1,56 | 1 | |||||||||||
| 3.A | 1,83 | 1 | 1,71 | 1,07 | |||||||||||
| 4.A | 2,15 | 1,86 | 2,14 | 1,93 | 1 | 1,36 | 1,79 | ||||||||
| 5.A | 2,11 | 2,09 | 2,05 | 1,55 | 2,05 | 1 | 1,32 | 1,68 | |||||||
| 6.A | 2,25 | 2,13 | 2,07 | 1,67 | 2,53 | 1 | 1,87 | 1,2 | 1,87 | ||||||
| 7.A | 2,31 | 1,69 | 2 | 2,06 | 2,13 | 1 | 2,63 | 1,5 | 1,56 | ||||||
| 8.A | 2,29 | 2,25 | 1,63 | 2,13 | 2,63 | 2,31 | 1,44 | 1 | |||||||
| 9.A | 1 | ||||||||||||||
| MŠ1 "VČIELKY" | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| MŠ2 "MOTÝLIKY" | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | KNB* | MAT | Nv | N | NEJ | OBN | OBV | OBV | PVC | PV | PVMŠ1 | PVMŠ2 | PRI | PRI | P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,48 | ||||||||||||||
| 2.A | 1,94 | 1 | |||||||||||||
| 3.A | 2,14 | 1 | |||||||||||||
| 4.A | 2,43 | ||||||||||||||
| 5.A | 2,5 | 1,6 | |||||||||||||
| 6.A | 2,6 | 2,17 | 1,73 | ||||||||||||
| 7.A | 2,63 | 2,38 | 1,81 | ||||||||||||
| 8.A | 2,94 | 2,86 | 1,13 | ||||||||||||
| 9.A | 4 | 3 | 2 | ||||||||||||
| MŠ1 "VČIELKY" | 1 | ||||||||||||||
| MŠ2 "MOTÝLIKY" | 1 |
| Trieda | PDA | PR | PRV | PVO | RM | RSF | SJL | SPR | sv.omša | SEE | SVP | THd | THD | TŠV | TV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1,18 | 1,33 | 1,09 | 1 | |||||||||||
| 2.A | 1,81 | 1,88 | 1,06 | 1 | |||||||||||
| 3.A | 1,79 | 2 | 1 | 1 | |||||||||||
| 4.A | 2,29 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 5.A | 2,36 | 1 | 1,1 | ||||||||||||
| 6.A | 2,6 | 1,13 | 1,07 | 1,08 | |||||||||||
| 7.A | 2,25 | 1,19 | 1,07 | ||||||||||||
| 8.A | 2,81 | 1,38 | 1 | ||||||||||||
| 9.A | 2 | 1 | 3 | ||||||||||||
| MŠ1 "VČIELKY" | 1 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| MŠ2 "MOTÝLIKY" | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | TKC | THF | VLA | Vl | VA | VUM | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 1 | |||||||
| 2.A | 1,75 | 1 | ||||||
| 3.A | 2,36 | 1 | ||||||
| 4.A | 1,21 | |||||||
| 5.A | 1,09 | |||||||
| 6.A | 1 | |||||||
| 7.A | 1,19 | |||||||
| 8.A | 1,38 | |||||||
| 9.A | ||||||||
| MŠ1 "VČIELKY" | 1 | |||||||
| MŠ2 "MOTÝLIKY" | 1 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1.A | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 2.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 3.A | 14 | 13 | 0 | 1 |
| 4.A | 19 | 20 | 0 | 0 |
| 5.A | 22 | 20 | 2 | 0 |
| 6.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 7.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 8.A | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 9.A | 14 | 14 | 0 | 0 |
| MŠ1 "VČIELKY" | 18 | 0 | 0 | 21 |
| MŠ2 "MOTÝLIKY" | 13 | 0 | 0 | 20 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.A | 22 | 1472 | 66,91 | 1360 | 61,82 | 112 | 5,09 |
| 2.A | 17 | 1469 | 86,41 | 1422 | 83,65 | 47 | 2,76 |
| 3.A | 14 | 882 | 58,80 | 810 | 54,00 | 72 | 4,80 |
| 4.A | 19 | 1319 | 65,95 | 1225 | 61,25 | 94 | 4,70 |
| 5.A | 22 | 2128 | 96,73 | 1990 | 90,45 | 138 | 6,27 |
| 6.A | 16 | 1170 | 73,13 | 1114 | 69,63 | 56 | 3,50 |
| 7.A | 17 | 1485 | 87,35 | 1302 | 76,59 | 183 | 10,76 |
| 8.A | 17 | 2250 | 132,35 | 1983 | 116,65 | 267 | 15,71 |
| 9.A | 14 | 1566 | 111,86 | 1403 | 100,21 | 163 | 11,64 |
| MŠ1 "VČIELKY" | 18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| MŠ2 "MOTÝLIKY" | 13 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2017/2018 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2017/2018, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Angličtina hrou | 17 | Ing. Veronika Poklembová, PhD. | |
| Doučovanie zo SJL | 13 | PaedDr. Juliána Delejová | |
| Druhácke popoludnie | 12 | Mgr. Valeria Kobulnická | |
| Jazyk a hudba | 12 | Mgr. Martin Demský | |
| Krúžok IKT pre začiatočníkov | 15 | Ing. Stanislav Rondzik | |
| Krúžok varenia 1 | 18 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Krúžok varenia 2 | 12 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Matematika pre deviatakov | 10 | Mgr. Michal Gura | |
| Pohybové hry 1 | 7 | Mgr. Rastislav Zámborský | |
| Pohybové hry 2 | 15 | Mgr. Rastislav Zámborský | |
| Prírodovedný krúžok | 12 | Mgr. Michal Gura | |
| Šikovné ruky | 6 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| ŠKD 1. oddelenie | 24 | Mária Šimcová | |
| ŠKD 2. oddelenie | 21 | Bc. Natália Čupeľová | |
| Škola hrou | 19 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Turistický krúžok | 15 | Mgr. Marián Jurčišin Kukľa | |
| Tvorivo bádateľský | 8 | Mgr. Beáta Balaščáková | |
| Zábavné popoludnie | 11 | Mgr. Valeria Kobulnická |
Vypracoval: Mgr. Mária EXNEROVÁ
V Bardejove - Dlhej Lúke, 25. júna 2019
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage