| Názov školy | Cirkevná základná škola s materskou školou sv.FAUSTÍNY |
| Adresa školy | Pánska 2420, 08501 BARDEJOV - DLHÁ LÚKA |
| Telefón | 054/472 63 11 |
| czssf@centrum.sk | |
| WWW stránka | czssfdl.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Mária EXNEROVÁ | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 214
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| počet žiakov | 20 | 18 | 16 | 18 | 16 | 18 | 18 | 21 | 13 | 158 |
| z toho ŠVVP | 2 | 3 | 2 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 | 20 | |
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2014: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2014: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2015
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | BIO | CEJ | DEJ | FYZ | GEG | GEO | HUV | CHE | CHEM | IFV | INV | INF | KNB | KNB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola trieda 1 | |||||||||||||||
| Materská škola trieda 2 | |||||||||||||||
| 1.A | 1,16 | 1 | 1,16 | ||||||||||||
| 2.A | 1,39 | 1 | 1 | 1,11 | |||||||||||
| 3.A | 1,93 | 1,07 | 1 | 1 | |||||||||||
| 4.A | 2,06 | 1 | 1,56 | 1 | |||||||||||
| 5.A | 2,13 | 2,13 | 2,56 | 1,88 | 1 | 1,38 | 1,75 | ||||||||
| 6.A | 2,19 | 2,22 | 2,22 | 2 | 2,22 | 1 | 1,44 | 1,76 | |||||||
| 7.A | 1,82 | 1,56 | 1,61 | 1,56 | 1,61 | 1 | 1,61 | 1,44 | 1,5 | ||||||
| 8.A | 1,42 | 1,67 | 1,57 | 1,81 | 1,19 | 1,38 | 1,29 | 1,1 | |||||||
| 9.A | 2,27 | 2,46 | 1,62 | 2,54 | 2,54 | 2,38 | 1,85 | 1 |
| Trieda | MAT | Nv | N | NEJ | OBN | OBV | OBV | PVC | PV | PRI | PRI | P | PDA | PR | PRV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola trieda 1 | |||||||||||||||
| Materská škola trieda 2 | |||||||||||||||
| 1.A | 1,37 | 1,32 | |||||||||||||
| 2.A | 1,33 | 1,5 | |||||||||||||
| 3.A | 1,93 | 1,93 | |||||||||||||
| 4.A | 1,67 | 1 | 1,72 | ||||||||||||
| 5.A | 2,38 | 1,94 | |||||||||||||
| 6.A | 2,5 | 1,75 | 2 | ||||||||||||
| 7.A | 1,78 | 1,53 | 1,5 | ||||||||||||
| 8.A | 2,14 | 1,37 | 1,33 | ||||||||||||
| 9.A | 3,23 | 2,18 | 1 |
| Trieda | PVO | RM | SJL | SPR | sv.omša | SEE | SVP | THD | THD | TŠV | TV | THF | VLA | Vl | VUM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola trieda 1 | |||||||||||||||
| Materská škola trieda 2 | |||||||||||||||
| 1.A | 1,37 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 2.A | 1,67 | 1,06 | 1 | 1,22 | |||||||||||
| 3.A | 1,93 | 1 | 1,07 | 1,93 | |||||||||||
| 4.A | 2 | 1 | 1 | 1,56 | |||||||||||
| 5.A | 2,31 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 6.A | 2,33 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 7.A | 1,78 | 1 | 1 | 1 | |||||||||||
| 8.A | 1,81 | 1 | 1,33 | 1,14 | |||||||||||
| 9.A | 2,38 | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | VYV | ZEM |
|---|---|---|
| Materská škola trieda 1 | ||
| Materská škola trieda 2 | ||
| 1.A | 1 | |
| 2.A | 1 | |
| 3.A | 1 | |
| 4.A | 1 | |
| 5.A | 1,13 | |
| 6.A | 1 | |
| 7.A | 1 | |
| 8.A | ||
| 9.A |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| Materská škola trieda 1 | 24 | 0 | 0 | 26 |
| Materská škola trieda 2 | 18 | 0 | 0 | 26 |
| 1.A | 20 | 18 | 1 | 1 |
| 2.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 3.A | 16 | 15 | 0 | 1 |
| 4.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 5.A | 16 | 16 | 0 | 0 |
| 6.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 7.A | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 8.A | 21 | 20 | 1 | 0 |
| 9.A | 13 | 12 | 1 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Materská škola trieda 1 | 24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Materská škola trieda 2 | 18 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 1.A | 20 | 1783 | 89,15 | 1783 | 89,15 | 0 | 0,00 |
| 2.A | 18 | 1559 | 86,61 | 1431 | 79,50 | 128 | 7,11 |
| 3.A | 16 | 1115 | 69,69 | 1115 | 69,69 | 0 | 0,00 |
| 4.A | 18 | 1282 | 71,22 | 1271 | 70,61 | 11 | 0,61 |
| 5.A | 16 | 1298 | 81,13 | 1275 | 79,69 | 23 | 1,44 |
| 6.A | 18 | 1421 | 78,94 | 1391 | 77,28 | 30 | 1,67 |
| 7.A | 18 | 1593 | 88,50 | 1566 | 87,00 | 27 | 1,50 |
| 8.A | 21 | 1367 | 65,10 | 1367 | 65,10 | 0 | 0,00 |
| 9.A | 13 | 1174 | 90,31 | 1162 | 89,38 | 12 | 0,92 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2014/2015 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2014/2015, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Cvičenia z matematiky | 11 | Mgr. Michal Gura | |
| Čitateľský krúžok | 15 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Domáce práce | 21 | Mgr. Antónia Bujňaková | |
| Doučovanie zo SJL | 11 | PaedDr. Juliana Delejová | |
| Dramatický krúžok | 24 | Mgr. Ľudmila Chlebovská | |
| Futbalový krúžok | 12 | Mgr. Rastislav Zámborský | |
| Gitarový krúžok | 5 | Mgr. Martin Demský | |
| Hra v kapele | 9 | Mgr. Martin Demský | |
| Jazyk a film | 7 | Mgr. Martin Demský | |
| Krúžok IKT | 6 | Ing. Stanislav Rondzik | |
| Malý čitateľ | 11 | Mgr. Silvia Demská | |
| Modelársky krúžok | 9 | Mgr. Michal Gura | |
| Nápadniček | 10 | Ing. Renáta Kurucová | |
| Počítačový krúžok | 12 | Ing. Stanislav Rondzik | |
| Pohybové hry | 19 | Mgr. Rastislav Zámborský | |
| Pohybový popoludnie | 4 | Mgr. Marek Šimco | |
| Strojopis | 10 | Mgr. Marián Jurčišin Kukľa | |
| Šikovné ruky | 10 | Mgr. Michal Gura | |
| Škola hrou | 11 | Mgr. Valeria Kobulnická | |
| Škola v kocke | 11 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Športový krúžok | 8 | Mgr. Marek Šimco | |
| Tretiacké popoludnie | 13 | Mgr. Valeria Kobulnická | |
| Turistický krúžok | 15 | Mgr. Marián Jurčišin Kukľa | |
| Tvorivé dielne | 10 | Mgr. Ivana Vagaská | |
| Zábavné popoludnie | 8 | Mgr. Valeria Kobulnická | |
| Zbor | 25 | Mgr. Silvia Demská | |
| Zkaždého rožku trošku | 9 | Mgr. Marek Šimco |
Vypracoval: Mgr. Mária EXNEROVÁ
V Bardejove - Dlhej Lúke, 18. októbra 2015
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage