| Názov školy | Cirkevná základná škola s materskou školou sv.FAUSTÍNY |
| Adresa školy | MAJER 5, 08501 BARDEJOV - DLHÁ LÚKA |
| Telefón | 054/472 63 11 |
| czssf@centrum.sk | |
| WWW stránka | czssfdl.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr.Martin ŠMILŇÁK | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| V | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 211
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:
| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 |
| počet žiakov | 18 | 45 | 40 | 19 | 22 | 14 | 18 | 14 | 21 | 211 |
| z toho ŠVVP | 1 | 1 | 2 | |||||||
| z toho v ŠKD |
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2011: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2011: súčet / počet dievčat
Počet detí s odloženou školskou dochádzkou: súčet / počet dievčat
Ukončenie školskej dochádzky na ZŠ k 30.6.2012
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | ANJ | ANJ | ANJ | BIO | BIO | BIO | CEJ | DEJ | DEJ | DEJ | FYZ | FYZ | FYZ | GEG | GEG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | |||||||||||||||
| 2 | |||||||||||||||
| St Mš | |||||||||||||||
| 3 | 1,65 | ||||||||||||||
| Ml MŠ | |||||||||||||||
| 4 | 1,32 | ||||||||||||||
| 5 | 1,26 | 1,48 | 1,62 | 1,57 | |||||||||||
| 6 | 2,08 | 1,57 | 2,29 | 2,43 | 2 | ||||||||||
| 7 | 2,13 | 1,78 | 2,22 | 2 | 2,39 | ||||||||||
| 8 | 1,2 | 1,07 | 1,86 | 1,71 | 1,57 | ||||||||||
| 9 | 2,29 | 1,62 | 1,9 |
| Trieda | GEO | HUV | HUV | HUV | CHE | CHE | CHEM | IFV | IFV | INV | INF | INF | INF | KN | KNB |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1,11 | |||||||||||||
| 2 | 1,17 | 1,33 | 1,11 | ||||||||||||
| St Mš | |||||||||||||||
| 3 | 1,1 | 1,45 | 1 | ||||||||||||
| Ml MŠ | |||||||||||||||
| 4 | 1,05 | 1,26 | 1 | ||||||||||||
| 5 | 1 | 1,32 | 1,33 | ||||||||||||
| 6 | 1 | 1,57 | 1,79 | ||||||||||||
| 7 | 1 | 2,11 | 1,61 | 1,78 | |||||||||||
| 8 | 1,79 | 1,29 | 1,14 | ||||||||||||
| 9 | 1 | 1,86 | 1,1 | 1 |
| Trieda | KNB | MAT | MAT | MAT | Nv | N | NEJ | NEJ | NEJ | ON | OBV | OBV | OV | PV | PVC |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1,39 | ||||||||||||||
| 2 | 1,39 | ||||||||||||||
| St Mš | |||||||||||||||
| 3 | 1,8 | ||||||||||||||
| Ml MŠ | |||||||||||||||
| 4 | 1,32 | 1 | |||||||||||||
| 5 | 1,71 | 1,43 | |||||||||||||
| 6 | 2,64 | 1,83 | 1,64 | ||||||||||||
| 7 | 2,5 | 2,27 | 2 | ||||||||||||
| 8 | 2,21 | 1,6 | 1,5 | ||||||||||||
| 9 | 2,52 | 1 |
| Trieda | PVC | P | PRI | PRI | PRI | PDA | PDA | PR | PRV | PVO | PVO | RN | RN | RM | SJL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 1,39 | |||||||||||||
| 2 | 1,28 | 1,39 | |||||||||||||
| St Mš | |||||||||||||||
| 3 | 1,65 | 1,8 | |||||||||||||
| Ml MŠ | |||||||||||||||
| 4 | 1,21 | 1,37 | |||||||||||||
| 5 | 1,9 | ||||||||||||||
| 6 | 2,5 | ||||||||||||||
| 7 | 2,44 | ||||||||||||||
| 8 | 2,07 | ||||||||||||||
| 9 | 1,67 | 2,43 |
| Trieda | SJL | SJL | SPR | sv.omša | sv.omša | sv.omša | SEE | SEE | SVP | TECH | THD | THD | TŠV | TŠV | TŠV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1,06 | 1,06 | |||||||||||||
| 2 | 1,06 | 1,11 | |||||||||||||
| St Mš | |||||||||||||||
| 3 | 1,15 | 1 | |||||||||||||
| Ml MŠ | |||||||||||||||
| 4 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 5 | 1 | 1 | |||||||||||||
| 6 | 1 | 1,07 | |||||||||||||
| 7 | 1,06 | 1 | 1 | ||||||||||||
| 8 | 1,07 | 1 | 1,14 | 1 | |||||||||||
| 9 | 1 |
| Trieda | TV | TV | TV | Th | THF | THF | Vl | VLA | VLA | VUM | VUM | VYV | VYV | VYV | ZEM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | ||||||||||||||
| 2 | 1,22 | 1,17 | |||||||||||||
| St Mš | |||||||||||||||
| 3 | 1,6 | 1,05 | |||||||||||||
| Ml MŠ | |||||||||||||||
| 4 | 1,32 | 1 | |||||||||||||
| 5 | 1 | ||||||||||||||
| 6 | 1,14 | ||||||||||||||
| 7 | 1 | ||||||||||||||
| 8 | |||||||||||||||
| 9 | 1 |
| Trieda | ZEM | ZEM |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2 | ||
| St Mš | ||
| 3 | ||
| Ml MŠ | ||
| 4 | ||
| 5 | ||
| 6 | ||
| 7 | ||
| 8 | ||
| 9 | 2,19 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 17 | 1 | 0 |
| 2 | 19 | 18 | 0 | 1 |
| St Mš | 26 | 0 | 0 | 26 |
| 3 | 20 | 20 | 0 | 0 |
| Ml MŠ | 20 | 0 | 0 | 20 |
| 4 | 19 | 19 | 0 | 0 |
| 5 | 22 | 22 | 0 | 0 |
| 6 | 14 | 14 | 0 | 0 |
| 7 | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 8 | 14 | 14 | 0 | 0 |
| 9 | 21 | 21 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 18 | 1978 | 109,89 | 1900 | 105,56 | 78 | 4,33 |
| 2 | 19 | 2438 | 128,32 | 1589 | 83,63 | 849 | 44,68 |
| St Mš | 26 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 3 | 20 | 1771 | 88,55 | 1601 | 80,05 | 170 | 8,50 |
| Ml MŠ | 20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| 4 | 19 | 1171 | 61,63 | 1171 | 61,63 | 0 | 0,00 |
| 5 | 22 | 947 | 43,05 | 941 | 42,77 | 6 | 0,27 |
| 6 | 14 | 775 | 55,36 | 745 | 53,21 | 30 | 2,14 |
| 7 | 18 | 1589 | 88,28 | 1505 | 83,61 | 84 | 4,67 |
| 8 | 14 | 1282 | 91,57 | 1156 | 82,57 | 126 | 9,00 |
| 9 | 21 | 1405 | 66,90 | 1405 | 66,90 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2011/2012 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2011/2012, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Angličtina hrou | 14 | Mgr. Mária EXNEROVÁ | |
| Angličtina v kocke | 0 | Mgr. Ivana VAGASKÁ | |
| Cvičenia z Matematiky | 21 | Mgr. Michal GURA | |
| Cvičenia zo Slovenského jazyka a literatúry | 21 | PaedDr. Juliána DELEJOVÁ | |
| Futbalový | 12 | Ing. Stanislav RONDZIK | |
| Gitarový krúžok | 7 | Mgr. Martin DEMSKÝ | |
| Hry v prírode | 0 | Mgr. Valéria KOBULNICKÁ | |
| Literárny krúžok | 0 | Mgr. Mária EXNEROVÁ | |
| Počítačová grafika | 0 | Ing. Stanislav RONDZIK | |
| Počítačový krúžok | 21 | Ing. Stanislav RONDZIK | |
| Počítačový svet | 12 | Mgr. Michal GURA | |
| Programovanie robotov | 9 | Ing. Stanislav RONDZIK | |
| Škola hrou | 17 | Mgr. Ivana VAGASKÁ | |
| Športový krúžok | 18 | Mgr. Valéria KOBULNICKÁ | |
| Turistický krúžok | 35 | Mgr. Marián JURČIŠIN-KUKĽA | |
| Z rozprávky do rozprávky | 0 | Mgr. Ivana VAGASKÁ | |
| Zábavné popoludnie | 7 | Mgr. Valéria KOBULNICKÁ |
Vypracoval: Mgr.Martin ŠMILŇÁK
V Bardejove - Dlhej Lúke, 27. júna 2013
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage