| Názov školy | Cirkevná základná škola s materskou školou sv.FAUSTÍNY |
| Adresa školy | MAJER 5, 08501 BARDEJOV - DLHÁ LÚKA |
| Telefón | 054/472 63 11 |
| czssf@centrum.sk | |
| WWW stránka | czssfdl.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr.Martin ŠMILŇÁK | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 227
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:| Ročník: | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| počet tried | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
| počet žiakov | ||||||||||
| z toho ŠVVP | ||||||||||
| z toho v ŠKD |
| Nižší ročník | 5.roč. | 6.roč. | 7.roč. | 8.roč. | 9.roč. | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet žiakov |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | AJ | BIO | D | F | Geo | HV | CH | I | M | NJ | OV | PV | Pr | P | Prv |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B | |||||||||||||||
| 1 | |||||||||||||||
| 2 | 1,47 | 1,37 | |||||||||||||
| A | |||||||||||||||
| 3 | 1,67 | 1,22 | |||||||||||||
| 4 | 1,71 | 1,65 | |||||||||||||
| 5 | 1,9 | 1,76 | 1,14 | 2,24 | 1,76 | ||||||||||
| 6 | 2,79 | 2,32 | 2,37 | 1,95 | 2,95 | 2,26 | 2,42 | ||||||||
| 7 | 2,52 | 1,92 | 2,24 | 1,32 | 2,48 | 1,84 | 2,12 | ||||||||
| 8 | 2,61 | 2,11 | 2,17 | 2,22 | 1,72 | 2,72 | 2,11 | 2,11 | |||||||
| 9 | 1,89 | 2,27 | 1,47 | 1,73 | 1,4 | 2,47 | 1,5 | 1,33 | 1,93 |
| Trieda | RM | SJL | Spr | TV | Vl | VV | Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B | |||||||
| 1 | |||||||
| 2 | 1,63 | 1,05 | |||||
| A | |||||||
| 3 | 2 | 1 | 1,22 | ||||
| 4 | 1,94 | 1,06 | 1,71 | ||||
| 5 | 1,67 | 2,29 | 1 | 1,95 | |||
| 6 | 2,26 | 3 | 1 | 2,58 | |||
| 7 | 1,92 | 2,48 | 1,08 | 2,04 | |||
| 8 | 1,33 | 2,78 | 1 | 1,89 | |||
| 9 | 1 | 2,2 | 1 | 2,4 |
| Trieda | Počet | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní |
|---|---|---|---|---|
| B | 29 | 0 | 0 | 29 |
| 1 | 22 | 0 | 0 | 22 |
| 2 | 19 | 18 | 1 | 0 |
| A | 24 | 0 | 0 | 24 |
| 3 | 18 | 18 | 0 | 0 |
| 4 | 17 | 17 | 0 | 0 |
| 5 | 21 | 21 | 0 | 0 |
| 6 | 19 | 18 | 1 | 0 |
| 7 | 25 | 24 | 1 | 0 |
| 8 | 18 | 17 | 1 | 0 |
| 9 | 15 | 15 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B | 29 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
| 1 | 22 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
| 2 | 19 | 1245 | 65.53 | 940 | 49.47 | 305 | 16.05 |
| A | 24 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 | 0 | 0.00 |
| 3 | 18 | 1101 | 61.17 | 983 | 54.61 | 118 | 6.56 |
| 4 | 17 | 1246 | 73.29 | 1162 | 68.35 | 84 | 4.94 |
| 5 | 21 | 1259 | 59.95 | 1259 | 59.95 | 0 | 0.00 |
| 6 | 19 | 1615 | 85.00 | 1466 | 77.16 | 149 | 7.84 |
| 7 | 25 | 2091 | 83.64 | 1872 | 74.88 | 219 | 8.76 |
| 8 | 18 | 1792 | 99.56 | 1663 | 92.39 | 129 | 7.17 |
| 9 | 15 | 1663 | 110.87 | 1663 | 110.87 | 0 | 0.00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Učebný variant | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. | 8. | 9. | Spolu |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Počet tried v ročníku | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
| šport.prípava | ||||||||||
| Matematika 5.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 1.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 3.-9. | ||||||||||
| Cudzie jazyky 5.-9. | ||||||||||
| Výtvarná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Hudobná výchova 1.-9. | ||||||||||
| Technická výchova 5.-9. | ||||||||||
| Variant1.,2.,3. | ||||||||||
| Iné ( uveďte ) |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Počet tried | Počet žiakov | Počet individ. integrovaných | |
|---|---|---|---|
| Nultého ročníka | |||
| Prvého ročníka | |||
| Bežných tried | |||
| Špeciálnych tried | |||
| Pre nadaných | |||
| Spolu |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2007/2008 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2007/2008, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín |
|---|---|---|
| Anglický jazyk | 39 | |
| Doučovanie z Matematiky | 0 | |
| Doučovanie zo SjL | 15 | |
| Gitarový krúžok | 10 | |
| Počítačová grafika | 12 | |
| Počítačový krúžok | 41 | |
| Počítačový krúžok2 | 11 | |
| Programovanie | 13 | |
| Strojopis | 13 | |
| Šikovné rúčky | 12 | |
| Šikovné ruky | 18 | |
| Turistický krúžok | 35 | |
| Učenie hrou | 22 | |
| Zábavné popoludnie | 10 |
Vypracoval: Mgr.Martin ŠMILŇÁK
V Bardejove - Dlhej Lúke, 24. júna 2009
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage