• Úspechy žiakov

          • 2014/2015

          •  

            Súťaže 2014/2015

            Dátum

            Názov súťaže 

            Súťažiaci

            Umiestnenie

            Úroveň/organizator 

            Zodpovedný za prípravu    

            17.9

            Vybíjaná dievčat 

            K.Ciglariková,J.Dudrová, V.Lenková,L.Pončáková,K.Virgalová,

            B.Židziková, N.Jančušová

            Umiestnenie v skupine

            Okres

            TŠV

            Mgr. Marek Šimco

            30.9

            Cezpoľný beh ZŠ

            14 ZŠ / 41 žiakov + 32 žiačok/

            Chlapci 6.miesto

            Dievčatá 3.miesto

            Sven Jurčišin

            11.miesto

            Okres TŠV

             diplom_janka_1(1).pdf

            druzstva_dievcata.pdf

             

             

            Mgr. Marek Šimco

            Sebastián Jurčišin

            13.miesto

            Filip Varjan

            21.miesto

            Jana Dudrová

            2.miesto

            Nikola Jančušová

            8.miesto

            Karolina Ciglariková

            12.miesto

            6.10

            Coca cola cup chlapci

            Chlapci II.stupňa (7.,8.,9.roč)

            3.miesto

            Okres

            TŠV

            coca_cola.pdf

            Mgr. Marek Šimco

            16.10

            Cestný beh Radničným námestím

            Janka DUDROVÁ

            4.miesto

            Okres

            (8. 9.roč)

            TŠV

            Mgr. Marek Šimco

            K.Ciglariková, K.Virgalová, F.Varjan, J.Kotik, S.Brach

            Účasť

            4.11

            Starkí sú studnicou múdrosti - literárna súťaž

            Terézia Banasová

            basnicka.pdf

            1.miesto

            diplom_terezka.pdf

            Okres

            CVČ

            PaedDr. Juliána Delejová

            12.11

            Jeseň, pani bohatá

             výtvarná súťaž

            Sárka Jurčišinová 2. ročník

            1. miesto

            Okres CVČ

            Mgr. Ivana Vagaská

             

             

            Grétka Knapíková  4. ročník 

            1. miesto

            Okres CVČ

            Mgr. Ivana Vagaská

             

             

            Anna Jurčišinová 6. ročník 

            cena poroty

            Okres CVČ

            Mgr. Ivana Vagaská

                       

             

             

             

            27.mája 2014 Rafael KNAPIK 2.miesto v streleckej lige žiakov ZŠ v streľbe zo vzduhovky.

            Dňa 15.mája 2014 sa v okresnej knižnici Dávida GUTGESELA v Bardejove uskutočnila súťaž vo výrobe knihy:"KNIHTLAČIARIK", kde naší prváci obsadili 1.miesto v kategórii skupinová práca.

            fotogaléria

            1.kolo streleckej ligy žiakov  1.miesto Rafael KNAPIK

            27. marca 2014 Timea GUTEKOVÁ, Františka MORAVCOVÁ, Soňa ČOBEJOVÁ žiačky 7.ročníka získali na okresnom kole Biblickej olympiády 2. miesto.      

             

            17.marca 2014 Tomáš MATEJ 3.miesto Fyzikálna olympiada okresné kolo kategória E (9.ročník).