• Valentínske korčuľovanie

• Dňa 14.02.2018  Bellevue  - Valentínske korčuľovanie

• Lyžiarsky kurz

• 5. až 9.2.2018 sme sa nielen zúčastnili , ale aj aktívne prežili super týždeň na Drienici . Všetci žiaci nad očakávania zaznamenali výrazný progres v rozvoji lyžiarskych zručností . Už cestou na Drienicu sme malý možnosť neobyčajného pohľadu na loviaceho vlka. K ďalším silným zážitkom patrilo večerne lyžovanie ,návšteva krytého bazéna či večer plný scénok v podaní žiakov . Veríme že nadobudnuté zručnosti a zážitky nám ostanú čo najdlhšie.

• Čitáreň na výlete

• Streda 7.2.2018 bola pre nás, aktívnych čitateľov a súťažiacich Knižného Supermana, výnimočným dňom. Doteraz sme sa stretávali v našej novozriadenej Čitárni u sv. Faustíny, ale v stredu popoludní sme sa vybrali spoznávať krásy a históriu Bardejova. Naša prvá zastávka smerovala do Baziliky sv. Egídia, kde sme sa spoločne pomodlili. Navštívili sme aj kníhkupectvo a vyberali si knihy, ktoré by sme chceli mať v Čitárni. Hlavným cieľom nášho výletu bola BAŠTA, kultúrno-komunitné centrum. Dozvedeli sme sa, prečo je hrubá a mnoho iných zaujímavých vecí. Zahrali sme si rôzne spoločenské hry. Veľmi sa nám páčili. Niektorí z nás si aj vyskúšali, aké to je byť čašníkom a pomáhali tete barmanke s roznášaním horúcej čokolády pre všetkých. Na záver sme ešte išli aj do turistického centra TIK Bardejov a nakúpili sme si menšie suveníry. Ďakujeme pani učiteľke Poklembovej a pani učiteľke Delejovej, že nás zobrali na pekný výlet. Bolo to super!

Žiaci 6., 4. a 3. ročníka

• Šaliansky Maťko 2018

• V okresnom kole 12. ročníka v prednese slovenských povestí Šaliansky Maťko J.C. Hronského pre školský rok 2017/2018  získala žiačka 4.A Margaréta Sabolová 3. miesto v 2. kategóri.