• Nástenka drogy

• Dňa 17.2.2017 sa na našej škole pri príležitosti boja proti drogám uskutočnila súťaž o najkrajšiu nástenku s protidrogovou tematikou. Do súťaže sa zapojili triedy 5. – 9. ročníka. Každá trieda si pripravila svoju nástenku s protidrogovou tematikou. Všetky práce boli veľmi zaujímavé a poučné. Víťazom súťaže sa napokon stali žiaci 8. ročníka. Za odmenu si mohli objednať pizzu, na ktorej si pochutnali spolu so svojou triednou učiteľkou.

Do galérie Nástenka drogy boli pridané fotografie.

Mgr. Marián JURČIŠIN KUKĽA

• Valentín 2017

• Originálna a kreatívna

Kto? Čo? Oslava sviatku sv. VALENTÍNA

Kde? V našej škole

Kedy? 14. februára 2017

Ako? Súťaž o originálny VALENTÍNSKY VÝTVOR

Súťaž o najšikovnejšiu dvojicu (žiak 1. stupňa so žiakom 2. stupňa)

VALENTÍNSKA POŠTA

Výsledok? Zaujímavé práce našich žiakov

Víťazné triedy -  štvrtáci a piataci

Fantastická nálada

Do galérie Valentín 2017 boli pridané fotografie.

• ÚSPEŠNÝ  VŠETKOVEDKO

• Aj tento rok sa naši žiaci zúčastnili celoslovenskej vedomostnej súťaže VŠETKOVEDKO. Súťaž  Všetkovedko obsahuje otázky zo všetkých oblastí, s ktorými sa žiaci doteraz stretli – vlastiveda, prírodoveda, slovenský jazyk a literatúra, matematika, informatická, dopravná, hudobná a výtvarná výchova.

• Najúspešnejšou žiačkou  školy , ktorá získala titul  ,,Všetkovedko školy“ a ,,Všetkovedko“ sa stala žiačka 4. ročníka Laura  Jurčišinová – Kukľová
              •  Krásny titul ,,Všetkovedko“ získala aj žiačka 2. ročníka  Lujza Jurčišinová – Kukľová
              • Titul „Všetkovedkov učeň“ získala žiačka 2. ročníka Margaréta  Lenková a žiačka 5. ročníka Alžbeta Jurčišinová

Všetci súťažiaci si odniesli diplomy,zaujímavé ceny a knihy

Srdečne blahoželáme!

Do galérie Vševedko boli pridané fotografie.

• Bodka za polrokom

• Koniec 1. poroka, vysvedčenie .... K tomu už neodmysliteľne patrí aj školská diskotéka. 2.2. 2017 (podvečer) sa naša jedáleň zmenila na tanečný parket. Dobrá hudba, o ktorú sa postarali naši žiaci (Patrik Biško a Benjamín Exner), roztancovala všetkých žiakov druhého stupňa. Nechýbali zaujímavé súťaže pripravené šikovnými deviatakmi a korunovanie kráľovnej a kráľa diskotéky. Tohtoročnou kráľovnou sa stala Grétka Knapíková a titul káľa získal Sven Jurčišin. Úsmev na detských tvárach vyčarovala aj bohatá tombola. Bol to pekný večer, plný zábavy a tanca.

Do galérie Bodka za polrokom boli pridané fotografie.

PaedDr. Juliána DELEJOVÁ

• NAJLEPŠIE V OKRESE

• Naše žiačky z PIATEHO ročníka sa zúčastnili 24. januára 2017 okresného kola MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY. Z takmer 30-tich šikovných matematikov z celého okresu obsadili prvé a druhé miesto, čím prekonali žiakov i z veľkých mestských škôl. Gratulujeme im  a ďakujem za úspešnú reprezentáciu.
              Tamarka CHOBOROVÁ 1. miesto

Alžbetka JURČIŠINOVÁ 2. miesto

Mgr. Michal GURA

• Video nočná hra 2. A

• V piatok podvečer prvého školského týždňa v novom roku čakalo druhákov, ich rodičov a starých rodičov prekvapenie. Bola ním vianočná hra o príbehu Betlehemskej hviezdy, ktorá priviedla troch kráľov a ďalsích pútnikov k novonarodenému Ježiškovi. Pozrite si video a dozviete sa viac.

Ing.Veronika POKLEMBOVÁ, PhD.